150 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE KARGO ÜCRETSİZ

12 Kişilik Kahvaltı Takımları

Sırala :

Kalabalık Pazar kahvaltıları kadar keyif veren bir şey yoktur. Tüm aile toplanır, büyükler ile koyu bir sohbete geçmeden önce tüm bardaklar sıcacık çayla dolar. Annelerimizi bu kalabalık sofralarda rahatlatan şey ise şüphesiz; 12 kişilik kahvaltı takımları olacaktır. 71 parça ile oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip olan kahvaltı takımları, sofranıza verdiğiniz özeni misafirlerinize yansıtmaktadır.

İçerisinde servis tabakları, pasta tabakları, oval tabaklar, reçellikler, fincanlar, çaydanlık setleri, karabiberlik ve şekerlik bulunan 12 kişilik kahvaltı takımı, mükellef bir kahvaltıda ne gerekiyorsa içerisinde barındırmaktadır.

Geniş sofralar hazırlanırken evdeki herkes biraz işin ucundan tutar. Özellikle küçük kızlar sofra hazırlamaya bayılır. Eğer siz de keyifle sofra hazırlarken bir şeylerin eksik olduğunu hissediyorsanız bize kulak verin. Birçok farklı desen ile tüketicilerin beğenisine sunulan 12 kişilik kahvaltı takımı, sofralarınızın olmazsa olmazı!

Kusursuz bir kahvaltı sofrasında gereken ne varsa bu kategoride sizleri bekliyor. En ucuz fiyatlar ve taksit avantajları ile sunulan ürünleri kaçırmayın. En huzurlu sabahlar bir tık uzağınızda!