500 TL ve üzeri siparişlerde vade farksız 6 taksit imkanı Taç'ta
Sepetim   0 ürün - 0,00TL
Sepetiniz boş
Ara Toplam 0,00TL
Toplam 0,00TL

Baharat Setleri

Sırala :

Lezzetli bir yemek aşkla yapılan yemektir. Kullanılan malzemelerin tazeliği, yemeğin şevkle yapılması, yemek yapan kişinin ruh hali, her şey yemeğin tadına doğrudan etki edebilir. Fakat bir de yemeğin gizli kahramanları vardır. Onlara biz kendi aramızda, baharat seti deriz. Ama onlar bir yemeği ön plana çıkartan her şeyi bünyesinde barındırır.

Karabiber, nane, kekik, tuz, şeker gibi tüm gizli kahramanlar baharat seti içerisinde gizlenir. Onlara görev verildiği anda ortaya çıkar ve yemeği en lezzetli hale getirirler. Hanımlarının hemen elinin altında olması oldukça önemlidir bu gizli kahramanların. Çünkü her an onlara ihtiyaç duyulabilir. Bu yüzden ekip olarak bir arada durmaları en doğrusudur.

Taç Ev tüm gizli kahramanları bir arada tutmak için ürettiği baharat setleri ile karşınızda. Dilerseniz 21 parçalık geniş bir set ile yemeklerinizin lezzetine lezzet katabilir, dilerseniz daha küçük bir set ile çay, kahve ve şeker üçlüsünü kahramanınız olarak benimseyebilirsiniz.

Mutfakta geçirdiğiniz vakti keyifli bir hale getirmek, yemeklerinize lezzet katmak ve pratik olmak için Taç Ev yanınızda!