500 TL ve üzeri siparişlerde vade farksız 6 taksit imkanı Taç'ta
Sepetim   0 ürün - 0,00TL
Sepetiniz boş
Ara Toplam 0,00TL
Toplam 0,00TL

Servis Ürünleri

Sırala :

Misafir ağırlama konusunda dünya da bizden iyisi yoktur. Ülkemizi ziyaret eden tüm turistlerden de bunu rahatlıkla duyabilirsiniz. Türkler, çok misafirperver bir millet. İşte bu misafirperverliğimizi yaptığım servislerde de gösteriyoruz. Misafirlerimiz için en şık servis ürünleri ile hizmet ediyor ve onları ağırlıyoruz.

Sohbetlerimize eşlik eden, çerez ve cips gibi besinler için evimizdeki en güzel sunum ürünlerini çıkartıyoruz. Misafirlerimiz için tek tek hazırlıyor ve takım olmasına dikkat ediyoruz. Hayalinizde canlandırdığınız tüm servis ürünleri artık tek bir sayfada sizi bekliyor. Baharın tüm izlerini desenlerine görebileceğiniz ürünler, dayanıklı ve kaliteli yapısıyla da göz dolduruyor.

Ürünlerin tamamında porselen kullanılmış olması, tüketicilerin daha sağlıklı besinler yemesi içindir. Hem şık, hem dayanıklı hem de sağlıklı! Artık misafirlerinize servis yaparken acaba hangi tabağı kullanmalıyım? Diye kendi kendinize sormanıza gerek kalmayacak. Çünkü ev hanımlarının en çok tercih ettiği servis ürünleri Taç Ev’de!

Hem kendi hem de çevrenizdekilerin sağlığı için porselen ürünleri kullanmaktan asla vazgeçmeyin.