500 TL ve üzeri siparişlerde vade farksız 6 taksit imkanı Taç'ta

Çaydanlık ve Cezve

Sırala :

Dostlar bir araya gelince önce çay ve kahveler ocağa konulur. Koyu sohbeti önce çaydanlık ve cezve başlatır. Konu konuyu açar ve eski günler yâd edilir. Kimi zaman günlük konuşmalara şahit olur çaydanlık, kimi zaman ise geçmişi özlediğinize kulak misafiri olur cezve…

Önce mutfağınıza konuk olurlar, sonra tam sohbetinizin ortasına. Bazen unutursunuz onları ve soğurlar. Ama içinizi ısıtmaktan hiç vazgeçmezler. Günün her saati size en yakın olanlar onlardır. Bazen içinizi yakar sıcaklığı, bazen üfleye üfleye içersiniz. Ama ne çaydan ne de kahveden vazgeçemezsiniz. Evinizin en güzel köşesi de çaydanlık ve cezve için ayrılmıştır.

Çelik ve porselen materyaller sayesinde uzun yıllar sohbetinizin vazgeçilmezleri olacaklar. Farklı boy ve ebatlarda oldukları için hem çekirdek hem de geniş ailelerin isteklerini karşılayacaklar. Peki ya birbirinden güzel renklere ne diyeceksiniz? Onlarla çay demleyip, kahve hazırlarken eskisinden daha keyifli olacaksınız. Çaydanlık ve cezve hayattaki en önemli anlarınıza en yakından şahitlik etmeye geliyor. Uygun fiyatları ve renk seçenekleriyle kaçırılmayacak fırsat!