Taç zamsız fiyatlar ile bu fırsatı kaçırma
Sepetim   0 ürün - 0,00TL
Sepetiniz boş
Ara Toplam 0,00TL
Toplam 0,00TL

Çift Taraflı Tava

Sırala :

Hem mutfağınız hem de yemeklerinizi taçlandırmaya devam ediyoruz. Tava da pişirilen en leziz yemeklere ortak olmak için çift taraflı tava modellerini sizlerle buluşturuyoruz. Yenilikleriyle adından sıkça söz ettiren Taç, tüm ürünlerini aşkla tasarlıyor. Çift taraflı tavaların en güzel özelliği; kolayca çevrilebiliyor ve yemekleri kolayca pişirebiliyor olmasıdır.

Çift taraflı pişirebilme özelliğine sahip tavalar, yemeklerinizin daha güzel pişmesini ve tam kıvamında sunum yapabilmenizi sağlıyor. Tıpkı düdüklü tencereler gibi buhar basıncıyla pişirme yapabilen çift taraflı tava, sızdırma yapmamasıyla da oldukça fazla tercih ediliyor. Kullanıcı dostu olan bu tavalar, koku bırakmadan yemekleri pişirmenizi sağlamaktadır.

Yemekler hazırlandı, keyifli sohbetler eşliğinde yenildi ve şimdi sıra sofranın toplanıp tavanın temizlenmesinde…

Çizilmelere karşı oldukça dayanıklı bir yapısı olan çift taraflı tava, bulaşık makinesinde kolayca yıkanabiliyor. Hanımların da büyük bir zorluktan kurtulmasını sağlayan bu özellik ile oldukça fazla tercih ediliyor. Eğer sizde yemeklerinizi pratik bir şekilde ve keyifle pişirmek istiyorsanız Taç Ev’in pişirme kategorisinde sizlere sunulan tavaları inceleyebilirsiniz.

Ucuz fiyat garantisi ve taksit seçeneklerini kaçırmayın!