500 TL ve üzeri siparişlerde vade farksız 6 taksit imkanı Taç'ta
Sepetim   0 ürün - 0,00TL
Sepetiniz boş
Ara Toplam 0,00TL
Toplam 0,00TL

Tencere Setleri

Sırala :

Her zaman daha sağlıklı yemekler ile çocuklarınıza ve sevdiklerinize sunum yapmak istediğinizi biliyoruz. Bu yüzden tasarladığımız tüm tencere setleri sağlıklı materyaller kullanılarak üretildi. İçinizdeki tüm duygu ve düşünceleri önce mutfağınıza sonra da yemeklerinize aktarabilmeniz için yepyeni tasarım ve renk seçeneğiyle geliyoruz.

Yemek yapmaya yeni başlayanlar için seçilen ürünlerin önemi büyüktür. İlk defa mutfağa girecek ve sevgisini yemeklerine aktarmak isteyenler için yeni başlayanlar tencere seti karşınızda! Çelik, döküm, seramik ve granit tencere setleri, hem uzun ömürlü hem de sağlığınıza değer veren yapılarıyla size mutfağı sevdiriyor.

Yeni evlenenlerin çeyizi için düşündüğü, hayallerini süsleyen, renk renk ve desen desen setleri Taç Ev’in pişirme sayfasında bulabilirsiniz. Kalabalık aileler, tek başına yaşayanlar ve misafiri çok sevenler, Taç yeni ürünlerinde hepinizi düşündü.

Çizgilerinde gençliği, şıklığı, huzuru ve mutluluğu taşıyan granit tencere seti, hanımların en keyifli anlarına ortak oluyor. Mutfağa girdiğiniz andan itibaren içinizi kaplayan huzurla yemeklerinizi yapmaya ne dersiniz? Taç, ürünlerinde denizin mavisini, çimenin yeşilini ve bulutların sadeliğini kullanıyor!