500 TL ve üzeri siparişlerde vade farksız 6 taksit imkanı Taç'ta

Tencereler

Sırala :

Sevgi ve emekle yapılan yemekler ve kusursuz hazırlanan sofralar sadece karnınızı doyurmak için değil sevginizi paylaşmak için de hazırlanır. Özellikle mutfakta harikalar yaratan hanımlar, en kaliteli ve dayanıklı ürünlerle yemek yapmayı hak ediyor. Bunun bilincinde olan Taç, ürettiği tencere modelleri ile hem sevgi dolu yemeklerinizi paylaşırken hem de hazırlarken yanınızda!

Mutfakta geçirilen zaman hem aile bireyleri hem de evin hanımefendisi için oldukça önemli. Yeni üretilen ve tasarımlarda hanımların dikkatini çeken desenler kullanılan tüm çelik, granit ve seramik tencere modelleri Taç’ta!

Evin en çok sevilen yeri mutfaktır. Çünkü aşkla pişirilen yemekler oradan çıkar. Mutfakta geçirilen zamanın sıkıntıya dönüşmemesi, pişirme ürünlerinin canlılığına bağlıdır. Hem pratik hem de birbirinden kaliteli pişirme ürünleri ile geçen zaman hissedilmez bile. Taç, mutfağınızı taçlandırırken en iç açıcı renkleri tercih ediyor. Fuşya, kahve, kırmızı, pembe, platin, siyah ve turkuaz renklerinin en güzel tonları ile tasarlanan tencereler, en uygun fiyat garantisi ve taksit seçenekleri ile kapınıza kadar geliyor!