Taç zamsız fiyatlar ile bu fırsatı kaçırma
Sepetim   0 ürün - 0,00TL
Sepetiniz boş
Ara Toplam 0,00TL
Toplam 0,00TL

Çay Takımları

Sırala :

Dumanı üstünden sohbetlerin en yakın dostudur, ince belli bardakta içilen çaylar… Bazen zamanın nasıl geçtiğini anlamayız, bazen ise hiç bitmesin dediğimiz anlar olur. Bu mutlu ve huzurlu anları süsleyen çay takımları, sofranın olmazsa olmazlarıdır.

Yorucu bir günün ardından, bir ağaç gölgesinde, demli bir çay içmekten daha keyifli ne olabilir ki? Türk milleti olarak çaya olan aşkımızı hangi sözcük açıklayabilir ki? Her akşam günün yorgunluğunu atarken en az bir demlik çayı, koyu bir sohbetle harmanlayarak bitiriyoruz. Sohbetimiz ve bu keyifli anlarımız Taç’ın çay takımları ile taçlanıyor!

Geniş ailelerin, misafirlerle saatlerce sohbet etmeyi sevenlerin en çok tercih ettiği çay takımı modelleri Taç Ev’in bu sayfasında sizlerle buluşuyor. Altın ve platin renklerinin esintisini tasarımının her yanında hissettiren çay takımları, duygu ve düşüncelerinizin tercümanı oluyor.

Bitmek istemediğiniz sohbetlerin taçlanması, özlediğiniz aile toplantıları ve daha nice huzurlu anlar için Taç yanı başınızda! Uygun fiyat avantajı, modern çizgilerin hakimiyeti ve taksit avantajları ile 40 parça çay seti sizi bekliyor.