Sepetim 0 ürün - 0,00TL
Sepetiniz boş
Ara Toplam 0,00TL
Toplam 0,00TL

6 Kişilik Kahvaltı Takımları

Sırala :

Geniş aileler veya kahvaltıya gelen misafirlerle daha bir keyifli olur sabah kahvaltıları. Özellikle Pazar günleri aile toplanır ve huzur içerisinde kahvaltı yapılır. 6 kişilik kahvaltı takımı ile en güzel kahvaltı sofralarını hazırlayabilirsiniz. Günün en önemli ve ilk öğününü sevgiyle birleştirip, güne sımsıcak bir merhaba demek için sofranızın da iştah kabartması gerekiyor.

Geleneklerimize göre sofraya herkes gelmeden yemeğe başlanmaz. Bu yüzden geniş aileler toplanır ve annemiz kahvaltı takımları ile mutfakta harikalar yaratır. Bize de ona teşekkür edip, bu hem göze hem de midemize hitap eden kahvaltıyı keyifle yemek kalır. Tüm kalabalık ailelerin severek kullandığı 6 kişilik kahvaltı takımları Tacev.com.tr adresinde sizleri bekliyor!

Çiçek, kelebek ve kalp gibi desenlerle süslü olan kahvaltı takımları, mükemmel sofralarınızın tamamlayıcısı olarak görev alıyor. Onlarca farklı parçayı sizler için Taç Ev'de topladık, mutfağınızı taçlandırmaya başladık!

Sabahki uyku mahmurluğunu üzerinizden mükemmel bir kahvaltı sofrası ile atmaya hazırlanın. Taç kahvaltı takımları ile hazırlanan sofralarda bir tek kuş sütü eksik.