Sepetim 0 ürün - 0,00TL
Sepetiniz boş
Ara Toplam 0,00TL
Toplam 0,00TL

Evlilik Setleri

Sırala :

Belki de hayatınızın en heyecanlı anları evlilik yolunda geçirdiğiniz anlardır. Hem damat hem de gelin hayatlarını birleştirirken her şeyin mükemmel olmasını ister. Bu yolda evliliklerini taçlandırmak için evlilik seti arayışına girerler. En dikkat çekici modeller, en ince çizgiler ve modern tasarımlar arasından size en uygun olanları seçebileceğiniz Taç evlilik setleri ile her şeyin mükemmel gittiğini tasdikleyebilirsiniz. Evlilik seti içerisinde çiftlere sunulan yemek takımları, çatal bıçak setleri, çeyiz setleri ve kahvaltı takımlarıyla sizleri bekliyor.

Ev hanımlarının keyifle yemeklerini yapmak istedikleri tüm setleri bünyesinde barındıran evlilik setleri ile en mutlu anlarınızı taçlandırabilirsiniz. Hanımlar mutfakta geçirdiği sürenin hem keyifli hem de hızlı olmasını ister. Bu yüzden seçeceği ürünlerde çok özenli ve titiz davranırlar. Bunun bilincinde olan Taç, evlilik setlerinde yeni gelinlerin en çok beğendiği ve görmek istediği tasarımları sunuyor.

Yeni evlenenlerin mutfaklarını renklendiren, fiyat indirimleri ile bu zorlu günlerinde yüzlerini güldüren ve yüzlerce farklı parçayı tek bir set ile sunan Taç, evlilik seti kategorisiyle tüm beklentileri karşılıyor.