Taç Etiketin Yarısı Kampanyası
Sepetim 0 ürün - 0,00TL
Sepetiniz boş
Ara Toplam 0,00TL
Toplam 0,00TL

Çeyiz Setleri

Sırala :

Hayatta yaşanabilecek en tatlı heyecanlardan birisidir; Çeyiz heyecanı. Hazırlanırken her şey düşünülmeye, eksiksiz bir çeyiz hazırlanmaya çalışılır. Ama evlenince yine bir şeylerin unutulduğu ortaya çıkar. Kusursuz bir hazırlık yapmak isteyen gelin adayları, çeyiz setleri ile aradığınıza kısa sürede ulaşmayı hedeflemektedir.

Taç, çeyiz hazırlığında olan gelin adaylarının tatlı heyecanlarına ortak oluyor. 18 parçalık çeyiz seti ile mutfağınızda gerekli olan birçok aksesuarı tek pakette bulabileceksiniz. Bir evde gerekli olan tüm eşyaların ve aksesuarların toplandığı çeyiz setleri sayesinde hem gelin hem de damat adayları büyük bir yükten kurtulmuş oluyor.

Yüzyıllardır süregelen bir adettir çeyiz hazırlamak… Hayallerin, emeğin, sevginin ve heyecanın buluştuğu ortak noktadır. Onlarca farklı rengin dans ettiği, görenlerin hayranlıklar seyrettiği ve evlilik hazırlıkları yapanların gurur kaynağıdır. En tatlı renklerle bezenen çeyiz setleri Taç Ev’in pişirme kategorisinde sizleri bekliyor.

Çelik kullanılarak üretilen ürünlerdeki dayanıklılık ve kalite, gelin hanımların bir numaralı tercihi olmaya devam ediyor. Sizde yıllardır zarar görmeden kullanabileceğiniz ürünleri bu sayfada bulabilir, sipariş vererek anında sahip olabilirsiniz.