500 TL ve üzeri siparişlerde vade farksız 6 taksit imkanı Taç'ta

Çatal Kaşık Bıçak Takımları

Sırala :

Hazırlanan en şık sofraların tamamlayıcısıdır; çatal bıçak takımları. Altın ve platin renkleriyle tüm zarifliği masanıza yansıtan, desenleri ile hayranlık uyandıran onlarca model Tacev.com.tr adresinde sizleri bekliyor. Özel günler için hazırlayacağınız kusursuz masada gerek üzerlerindeki desenler, gerekse de yapıları ile masanızı ön plana çıkartacak olan aksesuarlar çatal bıçak takımlarıdır.

Masa düzenini kafanızda canlandırdıktan sonra ütülenmiş bir örtü ile masanızı örtün. Ardından tabaklarınızı düzenli bir biçimde yerleştirin. Fakat tabaklar arasında eşit boşluk bırakmayı unutmayın. Çatal bıçak takımı ise masadaki dizilimde en önemli yere sahiptir. Takımların soldan sağa doğru yerleştirilmesi gerekmektedir.

Masa düzenini yaptıktan sonra artık misafirlerinizi ağırlamaya hazırsınız! En kaliteli çelik kullanılarak üretilen çatal bıçak takımı uygun fiyat avantajı ve taksit seçenekleriyle çatal bıçak kategorisinde sizleri bekliyor. Artık özel günlerde, önemli misafirler ağırlarken sıkıntı yaşamayacaksınız. Çünkü mutfağınızı ve soflarınızı taçlandırmaya, misafirlerinizi kıskandırmaya geldik.

Hanımların istek ve beğenilerine uygun modeller ürettik, sizler için sofralarınızı süsledik. Hem düz modeller de hem de desenli modeller de hanımları dinledik!