Sepetim 0 ürün - 0,00TL
Sepetiniz boş
Ara Toplam 0,00TL
Toplam 0,00TL

Yemek Takımları

Sırala :

Eğer muazzam sofralar kurmak istiyorsanız, kullanacağınız yemek takımları oldukça önemlidir. Evinizin dekorasyonuna uygun takımlar ile şiir gibi masalar kurmak, misafirlerinizi ve eşinizi hayran bırakmanız mümkün. Eğer tasarımın gücünü masalarınıza yansıtmak istiyorsanız yemek takımı ile bunu başarabilirsiniz.

Sadece özel günlerde değil her sofra da kullanabileceğiniz şık yemek takımlarını kullanırken ve temizlerken dikkat etmeniz gereken bazı kurallar vardır. Takımların her zaman ilk günkü gibi şık ve dikkat çekici kalması için temizlerken bazı hususları dikkate almalıyız. Eğer takımları elde yıkayacaksak, güçlü deterjanlardan ve çelik fırçalardan uzak durmalıyız. Bunlar takımların daha çabuk yıpranmasını sağlamaktadır.

Eğer temizliği bulaşık makinesi ile yapacaksanız toz deterjan kullanmanız yemek takımlarının ömrü açısından çok faydalı olacaktır. Ayrıca yemek takımlarını dizerken araya koruyucu peçete yerleştirirseniz, çizilmelere karşı önlem almış olursunuz. Eğer takımlar üzerinde leke kalmasını istemiyorsanız, yumurta, sirke ve mayonez gibi yiyecekler tüketildikten hemen sonra takımları yıkayınız.

Onlarca farklı tasarım ve parçalardan oluşan Taç yemek takımları, her bütçeye uygun fiyatları ve taksit seçenekleri ile Taç’ta sizi bekliyor.